Super jídlo pro superděti

Na pulty míří pokračování skvělé Revoluce v opravdovém jídle. Druhý díl se zaměřuje hlavně na děti, proto má také název Super jídlo pro superděti.

Pěkně od začátku

V Revoluci samotné už padla řeč na to, že nejlepší je při jídle a zdraví prevence. A kde jinde začít, než přímo u dětí?

Hlavním cílem knihy je poskytnout zdravé a opravdové jídlo už od narození (i před ním). Jedině tak se totiž dá zabránit negativním následkům “západní” stravy. Prostě to vzít z gruntu.

A i když sami sebe často “oželíme”, u našich dětí je to jinak. Těm chceme dopřávat jen to nejlepší. Co tedy můžete od knihy čekat?

 

Od rodičů pro rodiče

Nebudeme si lhát, žijeme v uspěchané době. Potřebujete získat co nejvíce informací, ale zároveň nemáte čas ležet ve vědeckých statích.

Super jídlo pro superděti3 základní části.

V první části shrnuje low-carb stravování spolu s nejcennějšími radami (viz obrázky výše). Začátek rozhodně nepřeskakujte, najdete na něm ten základ. A to včetně přímočarých seznamů potravin, které jsou pro vaše děti tím nejlepším.

Druhou částí jsou lahodné recepty rozdělené do několika sekcí od těhotenství až po teenagery. Každá sekce je navíc uvozena informacemi o nejdůležitějších živinách v daném období. Dozvíte se, co nedělat a co naopak ano.

A z receptů se vám budou sbíhat sliny (známe to).

A co třetí část?

 

Věda na závěr

V poslední části knihy najdete vědeckou esej profesora Tima Noakese.

Profesor Noakes je jednou z nějčastěji zmiňovaných osobností low-carb stravování. Však také stál u jeho popularizace i díky knize Revoluce v opravdovém jídle.

A stejně jako v ní se podívá na vědu, která je základem této knihy. Se zaměřením na dětskou stravu.

Čtení téhle sekce určitě doporučujeme, protože vám otevře oči ohledně potravinářského průmyslu. Ačkoli jsou některé věci nad slunce jasné, nad jinými budete prakticky žasnout.

Sečteno a podtrženo

Podstatné výživové informace, rady nad zlato pro uspěchané rodiče, to nejlepší pro zdraví vašich ratolestí, ty nejlahodnější recepty… a vědecké závěry, které vám otevřou oči.

To všechno a mnohem víc najdete v novince Super jídlo pro superděti, která se hned stane součástí vašeho každodenního života.